Neler Yaptık ?

Ok-icon
[heading size=”5″ heading_class=”content_heading”]SAMUR MAKİNA[/heading]

1990 yılıunda ticaret hayatına başlayan şirket kurucularımız, bugün tarihi itibariyle 22 yıldır makina otolift ve garaj ekipmanları imalatı konusunda uzmanlaşmış teknik kadro ve personeli ile bu sektörde üretmiş oldupu ürünleri en üst kalitede üretmeyi , yurt içi ve yurt dışı pazarlarına sunmayı
kendine görev bilmiştir. Seri halde mekanik ve hdirolik otolift imalatı sipariş üzerine de yük asansörleri , platform asansörler imalatı yapmaktadır.

Read more
Ok-icon
[heading size=”5″ heading_class=”content_heading”]SAMUR İNŞAAT[/heading]

2009 Yılında başladığımız inşaat & müteahhitlik firmamız yeni konut anlayışıyla projelerine devam etmektedir. Temelden çatıya  projelerimiz dubleks tripleks ve normal dairelerimiz satışta bulunmaktadır. Yeni projelerimizi sitemizden takip edebilirsiniz.

Read more
otogaleri1
[heading size=”5″ heading_class=”content_heading”]SAMUR OTOMOTİV[/heading]

Otomotiv ve filo kiralama filo alım satım olarak hizmet vermektedir. Oto alım satım konusunda 20 yıllık tecrübeyle 2 yıllık resmi olarak hizmet vermekteyiz. Filo araç satış ve satış sonrası destek hizmetlerimiz bulunmaktadır. 2. El otomotiv alım satım , 2 . el ticari araç alım satım , 2. el panelvan ve arazi araçları alımı yapmaktayız. Her türlü sorunuz için lütfen iletişime geçiniz…

Read more

SAMUR OTOMOTİV

dogalgaz
[heading size=”5″ heading_class=”content_heading”]SAMUR OTOMOTİV[/heading]

Samur doğal gaz firmamız ,her türlü doğal gaz mühendislik , toplu kombi , doğal gaz sobası , doğal gaz tesisatı konusunda hizmet vermektedir. Lütfen daha fazla bilgi ve destek için iletişime geçiniz.

Read more